English Türkçe
Zaten üye misin? Giriş Yap Üye Ol
Zaten üye misin? Giriş Yap Üye Ol
Oyunlar > Sue Oyunları > Sue Müzik

Sue Müzik

Sue Müzik

Güzel karakterimiz sahneye çıkıp hayranlarına şarkı söylemek istiyor ama bunu için size yardıma ihtiyacı var. Ona en iyi biçimde eşlik etmek ve kontrollerini sağlamak sizin göreviniz. Bunun içinde çok dikkatli olmanız gerekiyor. Yukarıdan düşen notaları yön tuşları ve space butonunu kullanarak müzik haline çevirin. Oyunumuza başlamak için Play butonuna basmanız gerekmektedir. Hepinize iyi eğlenceler ve bol şanslar dileriz..

REKLAMYorumlar

Rozalin

07/05/2013

çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk zorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

mamolya

25/02/2013

Arkadaşlar size okulda yazdığım we okulda birinci olduğum we hep okulun birinciliği olarak şarkımı söylicem : Rüyamda Seni Gördüm Aşık Kuşlar Gİbi Sana AŞığım Ben Aşık Nolur Beni Affet AŞkitom Nolur Bunu Senin İçin Yazdım Bi bi Bİtaem İyiki Warsın Aşkım Bu Şarkıyı 1 :olduğum BÜtün Oyun Sİtelerine Paylaşıyorum Nolur GÖrüpte Yorum Yazın Memnun Olurum Nolur :) Şimdiden Herkese Teşekkür Ederim Not:Ama Yorum Yazmayanlara Teşekkür EDemem :(

music

27/02/2013
Merhaba Ben Müzik Hocası Ceyda.Mamolya Adlı Kİşi.Çok İyi Bİr iş Çıkarmışsın .Aferin Sana Seni İSmat Bİrgül Okuluna da Görmek Benim içn Çok GÜzel bİşey EĞer GElirsen Gazeteye Çıkarcam Seni :)

eda_melisa63

05/01/2013

süperr

semacan

05/01/2013

HARİKA BANA GÖRE ÇOK KOLAY YANİ ESAY

Oyunu Oyna